Ukrainian English

"Карбід" у Виноградові

26 серпня 2015
Афіші

У середу, 2 вересня 2015-го року, Андрій Любка представить свій новий роман "Карбід" у рідному місті - Виноградові.

Подія відбудеться у Виноградівській центральній районній бібліотеці (вул.Борканюка, 1). На зустрічі можна буде придбати "Карбід" й отримати автограф.

Початок о 17:00. 

Вхід вільний. 

 

Про "Карбід": 

Події пригодницького роману «Карбід» розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку ‒ про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенгенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти. Для найширшого кола читачів. Перша презентація роману відбулася у Празі (Чеська республіка).

 

Андрій Любка - рибалка, грішник, балканіст. Написав і переклав кілька книжок, об'їздив тридцять країн, але найбільше любить спати до обіду і заїдати пекучу сливовицю барбарисовим льодяником. Живе у всій Центральній Європі, та найчастіше заряджає свої ґаджети й пере речі в Ужгороді. Несудимий, неодружений, небагатодітний, одне слово - ледачий. 

Джерело: Сайт Виноградівської ЦРБ

 

s40570540

Коментарі:

Всі права захищено 2012 © lyubka.net.ua