Ukrainian English

Андрій Любка на 5-му Одеському міжнародному літературному фестивалі

22 вересня 2019
Афіші

70123178 842429639485353 6684367858870255616 n

25 вересня

16.30–18.00. Будинок вчених (Зелена зала)

АНДРІЙ ЛЮБКА (УКРАЇНА)

»У пошуках варварів: подорож до регіонів, де починаються і закінчуються Балкани«

Андрій Любка здійснив чимало подорожей поміж Одесою і Трієстом. Він відвідував столиці і віддалені провінційні закутки, а також невизнані республіки. Його приватний подорожній щоденник часом дотепний, іноді пізнавальний, інформація у ньому завжди ретельно вивірена. Любка ламає звичні стереотипи і створює вражаючий портрет Балкан і тамтешніх мешканців.

Модераторка: ІРАЇДА ТОМБУЛАТОВА

Мова: українська 

 

25-29 вересня 2019 року в Одесі відбудеться міжнародний літературний фестиваль, у якому візьмуть участь 32 письменника з 9 країн світу. Відкриття фестивалю відбудеться 25 вересня о 18.00 у Будинку вчених в Одесі. Головна частина програми буде проходити в Одеському Літературному музеї.

Мета фестивалю – підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу. Під час фестивалю окрім літературних читань проходитимуть й дискусії на політичні теми, присвячені Європі, а також іншим країнам світу.

Заплановані виступи авторів з України, Росії, Румунії, Болгарії, Грузії, Туреччини, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Франції, Канади, США, Мексики та Індії. Фестиваль буде проводитись двома мовами: тексти зарубіжних авторів будуть читатися мовою оригіналу і в українському перекладі. Дискусії будуть супроводжуватися синхронним або послідовним перекладом.

Серед авторів з України – Юрій Іздрик, Макс Кідрук,  Андрій Бондар, Юлія Верба, Марина Гримич, Андрій Курков, Євгенія Кононенко, Дмитро Лазуткін, Андрій Любка, Йоганна Лієр, Степан Процюк, Наталка Сняданко, Павло Стех, Борис Херсонський. Серед закордонних гостей – Максим Біллер, Дурс Грюнбайн, Дімітре Дінев, Генрі Томас Марш,  Терезія Мора, Томас Сандоз, Марина Скалова, Юрій Сльозкін, Міхаель Фер.

У програмі для дітей та молоді візьмуть участь Роберт Пауль Вестон (Великобританія), Леся Вороніна (Україна), Чен Джіан Гонг (Франція), Франц Голер ( Швейцарія), Емануель Гудар (Франція), Андрій Лесів та Романа Романишин (Україна), Галина Малик (Україна), Олексій Надемлінський (Україна).

З программою фестивалю можна ознайомитись за тут.

Усі заходи фестивалю безкоштовні.

Коментарі:

Всі права захищено 2012 © lyubka.net.ua