Ukrainian English

Андрій Любка записав чотири аудіокнижки для АБУК

16 квітня 2019
Новини

В Україні запустили мобільний додаток АБУК для смартфонів і планшетів, у якому можна купити та слухати аудіоверсії книжок українських видавництв.

Андрій Любка записав для проекту чотири книжки, тепер ви можете прослухати начитані голосом автора романи "Твій погляд, Чіо-Чіо-сан" і "Карбід", збірку оповідань "Кімната для печалі" і книжку історій "Саудаде".

Заванажити й прослухати аудіокнижки Андрія Любки можна за цим посиланням: http://abuk.com.ua/catalog/narrator/17

Мобільний додаток працює на операційних системах Android та iOS. Наразі у ньому доступно 40 книжок, здебільшого художніх творів сучасних українських письменників. Найближчим часом АБУК поповниться аудіоверсіями перекладів бізнес-літератури, дитячими книжками, а також лекціями й аудіожурналами.

У додатку є власний плеєр, а файли максимально захищені від піратства. Видавництво, як правило, самостійно записує аудіокнижки на партнерських студіях – їх начитують самі автори, досвідчені диктори або актори театру та кіно.

Додаток дозволяє сплачувати за книжки безпосередньо через магазини Google Play або App Store, не потребуючи додаткових реквізитів та гарантуючи безпеку платежів. 

За словами директорки АБУК Марії Помазан, це стартап, який прагне створити максимально зручний та якісний продукт для своєї аудиторії. Він розрахований на українців усього світу, які йдуть за сучасними трендами і постійно розвиваються.

 

У додатку вже можна послухати поетичні та прозові книжки Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Андрія Любки, Василя Шкляра, Любка Дереша, Сергія Лойка, Люко Дашвар та багатьох інших популярних письменників. Крім того, проект випустив аудіоверсію хрестоматії для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, упорядкованої Олександром Авраменком.

 

За матеріалами ЧИТОМО

Коментарі:

Всі права захищено 2012 © lyubka.net.ua