Ukrainian English

Виходить нова книжка Любки - "Щось зі мною не так"

20 липня 2022
Новини
«Щось зі мною не так» Андрія Любки – виходить перша книжка Meridian Czernowitz від 24 лютого ⬇️
Спеціально до ХІІІ Meridian Czernowitz в однойменному видавництві виходить збірка різносюжетних текстів Андрія Любки, написаних впродовж 2020–2021 років. Це книжка пригод і настроїв, реальних історій і автобіографічних вигадок, універсальний порадник і атлас туристичних маршрутів.
«Цю книжку я здав у видавництво ще в листопаді, тобто в іншому житті, – розповідає письменник Andriy Lyubka. – Вийти вона мала у квітні, а перша презентація планувалася на «Книжковому Арсеналі» в Києві. Які прекрасні і водночас наївні були ці плани! Але мені все одно здається, що факт виходу художньої книги під час війни – це сам по собі акт спротиву. Маленьке диво. Можливе завдяки ЗСУ і моїм читачам. Ясна річ, сьогодні є значно нагальніші потреби за книжки, та я все ж маю нахабність вірити, що й книжка може підняти комусь настрій, додати втіхи, допомогти на кілька годин забутися і втекти від болісної реальності. Книга мала бути весела і трохи лірична, як і попередні збірки моєї короткої прози – «Спати з жінками» і «Саудаде». Та не знаю, чи вийшла вона такою, бо щось зі мною не так…»
«Створити обличчя книжки люб’язно погодився Матвій Вайсберг. Його картина стала обкладинкою видання», – коментує видавець і президент Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.
Перша презентація «Щось зі мною не так» відбудеться на ХІІІ Міжнародних поетичних читаннях Meridian Czernowitz (2–4 вересня 2022) у Чернівцях ????????.
Із 19 липня до 5 серпня ми запускаємо передпродаж за акційною ціною 225 гривень. Придбати можна за посиланням: shorturl.at/fhDIN
 
294457889 5183546938361881 6989810028944249157 n
 

Замовлення книжок Андрія Любки з автографом -- онлайн!

18 липня 2022
Новини

 

Бажаєте придбати книжку Андрія Любки й отримати автограф? Хочете зробити елегантний подарунок собі чи близьким на свята? Тепер це можливо всього за дві хвилини: заповнюєте форму онлайн, оплачуєте замовлення банківською карткою або через термінал, і вже за кілька днів отримуєте покупку Новою Поштою у будь-якому куточку України!

Лінк для замовлень: 

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ КНИЖОК АНДРІЯ ЛЮБКИ ОНЛАЙН

 

 

 

У Боснії і Герцеговині вийшла книжка Андрія Любки

13 липня 2022
Новини
У Боснії і Герцеговині вийшла книжка Андрія Любки "Кімната для печалі".
Книга вийшла у видавництві Buybook Doo, переклад з української - Андрій Лаврек, художній редактор - письменник Фарук Шехич. Презентація книжки відбулася в Сараєві під час фестивалю Bookstan Sarajevo.
 
292594855 5164313443603656 1760029213016716658 n
 

Три аудіокнижки Любки на MEGOGO - безкоштовно!

16 травня 2022
Новини
Є сьогодні справді радісна новина!
На сервісі MEGOGO опубліковано мої три нові аудіокнижки - БЕЗКОШТОВНО для прослуховування до закінчення воєнного часу на території всього світу (крім антисвіту)! Тепер ви можете слухати "Малий український роман", "У пошуках варварів" і "Спати з жінками" у своєму смартфоні/автомобілі/домі.
Я записував їх під час новорічних свят, у мирній і трішки п'яній країні ???? це було наче в минулому житті! І хочеться вірити, що людям, які слухатимуть ці книги тепер, вони додадуть настрою, гумору, гармонії в цей складний час.
Я щиро дякую сервісу MEGOGO за рішення виставити цей контент у безкоштовний доступ. Це ще більш важливо у світлі того, що зі мною за авторські права й начитку вони розрахувалися вчасно і повністю.
Тож поширюйте й слухайте собі на втіху:
2. «Спати з жінками» - https://megooo.app.link/FRB5LRroWpb
3. «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани» - https://megooo.app.link/5xw9ABtoWpb
Окрім моїх книг, ще чимало всього можна прослухати у вільному доступі: https://megogo.net/ua/freeaudio
Віримо, що комусь це допоможе пережити ще один темний день!
281934042 5017865584915110 2803589741686138865 n
 

Мить істини

28 лютого 2022
Новини
Я дивлюся на всі ці відео з різних куточків України - і в мене відчуття дежавю.
Ніби я цих людей уже десь бачив, впізнаю їхні риси обличчя, профілі, характерні погляди. Господи, таке відчуття, ніби прокинулося щось древнє й говорить через нас.
Подивіться на цих людей! Це ж ожили наші найглибші архетипи - княжої дружини, козацького війська, захисників УНР, воїнів УПА. Які прекрасні, сильні, відкриті обличчя! Такі справжні українці, наче вийшли зі сторінок хрестоматій, безстрашні та ще й насмішкуваті.
Подивіться на нашу армію, невже ви не впізнаєте тих козаків, що пишуть листа турецькому султану? В ефірі мат-перемат, прокльони й жарти, це військо вільних людей, що воюють з власної волі! Військо запорозьке, яке саме собі вибирає отамана і має гідність; це не якесь там гарматне м'ясо командирів, а злі і рішучі люди, особистості, козарлюги!
Та й не лише військо - гляньте на наших цивільних: сміються смерті в лице, голіруч зупиняють ворожі танки! Ви бачили відео, як сільською вулицею йдуть мужики й, галайкаючи, проганяють російську військову техніку? Без зброї! У мішкуватому одязі, втомлені, змучені, але йдуть ватагою і перед ними відступає ворог.
Це ж ці наші розчаровані владою люди, вічно з бомжацькими зарплатими й пенсіями, без особливих перспектив і трьох вищих освіт, але як вони розкрилися, коли зайда ступив на їхню землю!
Це ж розсварені Кайдаші, які в момент істини змогли помирится і гуртом б'ють чорта. Оці баби Параски й Палажки, які йдуть до автоматників і не можуть зупинитися, бо в них рот не закривається від лайки й прокльонів. Вони не те що не бояться, вони самі лякають!
Ми переживаємо мить просвітлення, бачимо свою країну й народ, мов через рентген. Бачимо справжню сутність, те, що й робить нас українцями. Навіть тих, хто ніколи особливо себе патріотом не вважав. Вона, ця древня сила, просто виходить, просвічується через нас сьогодні. Бо це мить абсолютного єднання, коли і малий і великий об'єднуються перед навалою хана Батия.
Такого єднання не було під час Майданів, бо тоді ми були розділені політично, а ще частина взагалі байдужо спостерігала. Нині байдужих нема, піднялися навіть ті, що вічно плювали собі під ноги й махали зневажливо рукою: мовляв, і так нічого не зміниться.
Ворог ступив на нашу землю й розбудив не просто людей, а розбудив силу, що робить нас нами. Силу нашої землі і всіх поколінь пращурів, які в ній лежать.
Мить істини.
 
 
 
Андрій Любка, 28 лютого 2022 року
 

Сторінка 1 з 69

Всі права захищено 2012 © lyubka.net.ua