Ukrainian English

Дитяча книжка про Лемківщину у перекладі Любки

17 грудня 2021
Новини

У "Видавництві 21" вийшов дитячий артбук Марії Стшелецької у перекладі з польської Андрія Любки. 

beskidi 2.300x300

Про книжку: Цей неймовірний артбук занурить нас у чарівний світ Низьких Бескидів, покаже красу цього гірського пасма, розкриє таємниці тамтешніх лікарських рослин, познайомить нас із птахами, вовками й рештою тварин, проведе стежками магічної Лемківщини. Але передусім — це захоплива історія одних літніх канікул у Бескидах, розповідь про дитинство маленької дівчинки, яка має багато вільного часу й відкрите до пригод серце. У цій дівчинці діти знайдуть ровесницю й подругу, а дорослі згадають себе. «Літо в Бескидах» нагороджено премією ім. Фердинанда Неповторного як найкращу дитячу книжку Польщі 2019 року й відзначено нагородою від iBbY за найкращий книжковий дизайн.

Про авторку: 

Марія Стшелецька (1975) - професорка образотворчого мистецтва, художниця, ілюстраторка, дизайнерка одягу та плакатів, авторка анімаційних фільмів, бас-гітаристка й вокалістка панк-гуртів, акторка. Мама двох дітей і опікунка пса породи маламут.

Уже понад чверть століття вона володіє ділянкою землі в Низьких Бескидах, яка, залежно від потреб, є місцем її самотності чи точкою зустрічі з друзями. Марія Стшелецька мандрувала пішки по Ісландії та здійснила одиночну велосипедну подорож північною Норвегією. Чотири сезони поспіль авторка була половиною двоособового екіпажу яхти, що возила науковців і туристів у важкодоступні райони Шпіцберґена.

 

Замовити книгу можна тут: https://www.books-xxi.com.ua/products/lito-v-beskidah

Коментарі:

Всі права захищено 2012 © lyubka.net.ua