Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

8 Квітня 2024
Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

Друзі, привіт! Якщо ви хочете підтримати роботу волонтерської команди Андрія Любки, яка з за час повномасштабної війни за внески людей купила, підготувала й передала військовим частинам понад 225 повнопривідних автомобілів, зробити це можна за цими реквізитами:

Волонтерська картка Приватбанк: 4149439022830743

Paypal: andrij.lyubka@gmail.com

Наближаємо перемогу разом!

Найбожевільніша книжка евер! Секретний орден велосипедистів (ВІДЕО)

26 Березня 2024
Найбожевільніша книжка евер! Секретний орден велосипедистів (ВІДЕО)

Уявіть собі Ісуса, який в’їжджає до Єрусалима на велосипеді. Або Святого Духа, який дивиться згори на грішний світ, а бачить лише рухомі хрести. Шерлока Голмса, який зазнає фіаско у справі з двоколісниками, чи Зиґмунда Фройда, що зустрічає членів Ордену велосипедистів у рамках своєї лікарської практики.

https://youtu.be/92d7PINvxwU?feature=shared

Чи такий страшний ̶ч̶о̶р̶т̶ Трамп, як його малюють?

12 Березня 2024
Чи такий страшний ̶ч̶о̶р̶т̶ Трамп, як його малюють?

Дональда Трампа все частіше називають фаворитом виборів у Штатах. Але загалом обидва кандидати не викликають ентузіазму і здаються анахронічними для нової епохи. Фрустрація американців перед виборами десь така сама, як була в нас перед виборами 2010 року, коли конкурували Тимошенко і Янукович. Але хтось таки переможе і стане Президентом - які наслідки це матиме для України? Трамп - ворог демократії і відкритого суспільства, в разі перемоги він зробить усе, щоб залишитися при владі надовго або й назавжди (як Ердоган, Орбан чи Путін). Але проти нього може зіграти його самовпевненість і агресія - це мотивуватиме опонентів іти на вибори й голосувати не так за Байдена, як проти небезпеки Трампа. Дивіться відео:

https://youtu.be/zuBSx1cjoHo?feature=shared

Польща, зерно і корисні ідіоти росії. Злочин і кара (ВІДЕО)

14 Лютого 2024
Польща, зерно і корисні ідіоти росії. Злочин і кара (ВІДЕО)

Фотографії українського збіжжя, висипаного, мов сміття, на асфальт, обурюють і ображають. Для народу, який збирає урожай під обстрілами і обробляє землю, всипану смертоносними мінами, для народу, який пережив трагедію Голодомору, поведінка польських фермерів - це не просто блюзнірство чи дикість, а й страшний гріх. Але - юридично - це також кримінальний злочин, посягання на чуже майне. І саме цей злочин дає шанс уряду Дональда Туска нарешті вгамувати протести та покарати ініціаторів. Польські фермери - корисні ідіоти росії, але серед них, цілком вірогідно, добре працює і солоно платить російська агентура. Що в цій ситуації робити українському суспільству, українській діаспорі в Польщі та офіційній українській дипломатії? Відповідь очевидна - стишити емоції і вивернути її собі на користь. Бо транзит зброї важливіший за ...

Читати далі...