Джеймс Бонд 007: кіно чи книжка? (Відео)

1 Травня 2024
Джеймс Бонд 007: кіно чи книжка? (Відео)

Я - великий фанат Бондіани, передивився всі фільми, деякі навіть по кілька разів. Але ось нещодавно вирішив вивчити оригінал - і прочитав першу книгу Ієна Флемінга про агента 007. Це роман "Казино Руаяль". Тож у цьому відео я розповідаю про свої враження від книги, від Флемінга як письменника, оцінюю екранізацію і даю відповідь на питання "Що краще - книга чи фільм"?

https://youtu.be/PXQxNyDqLPs?si=pfWGBFNDSy9RnHMn

Я і Фелікс / Сентиментальне кіно про 90-ті / Огляд фільму

25 Квітня 2024
Я і Фелікс / Сентиментальне кіно про 90-ті / Огляд фільму
https://youtu.be/bYxgTqK-eHs?si=nQCGvJlNpVTz_hWJ
На вихідних переглянув фільм Ірини Цілик "Я і Фелікс", знятий за мотивами роману "Хто ти такий?" письменника і військовослужбовця Артема Чеха. Про враження від фільму, три його найсильніші "фішки", Іздрика і вихід поза кліше східноєвропейського кіно - дивіться в цьому коротенькому відеоогляді:

Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

8 Квітня 2024
Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

Друзі, привіт! Якщо ви хочете підтримати роботу волонтерської команди Андрія Любки, яка з за час повномасштабної війни за внески людей купила, підготувала й передала військовим частинам понад 225 повнопривідних автомобілів, зробити це можна за цими реквізитами:

Волонтерська картка Приватбанк: 4149439022830743

Paypal: andrij.lyubka@gmail.com

Наближаємо перемогу разом!

Найбожевільніша книжка евер! Секретний орден велосипедистів (ВІДЕО)

26 Березня 2024
Найбожевільніша книжка евер! Секретний орден велосипедистів (ВІДЕО)

Уявіть собі Ісуса, який в’їжджає до Єрусалима на велосипеді. Або Святого Духа, який дивиться згори на грішний світ, а бачить лише рухомі хрести. Шерлока Голмса, який зазнає фіаско у справі з двоколісниками, чи Зиґмунда Фройда, що зустрічає членів Ордену велосипедистів у рамках своєї лікарської практики.

https://youtu.be/92d7PINvxwU?feature=shared

Чи такий страшний ̶ч̶о̶р̶т̶ Трамп, як його малюють?

12 Березня 2024
Чи такий страшний ̶ч̶о̶р̶т̶ Трамп, як його малюють?

Дональда Трампа все частіше називають фаворитом виборів у Штатах. Але загалом обидва кандидати не викликають ентузіазму і здаються анахронічними для нової епохи. Фрустрація американців перед виборами десь така сама, як була в нас перед виборами 2010 року, коли конкурували Тимошенко і Янукович. Але хтось таки переможе і стане Президентом - які наслідки це матиме для України? Трамп - ворог демократії і відкритого суспільства, в разі перемоги він зробить усе, щоб залишитися при владі надовго або й назавжди (як Ердоган, Орбан чи Путін). Але проти нього може зіграти його самовпевненість і агресія - це мотивуватиме опонентів іти на вибори й голосувати не так за Байдена, як проти небезпеки Трампа. Дивіться відео:

https://youtu.be/zuBSx1cjoHo?feature=shared