Чи варто йти на поступки Угорщині? (ВІДЕО)

6 Грудня 2023
Чи варто йти на поступки Угорщині? (ВІДЕО)

Напередодні саміту ЄС, на якому Україна має отримати рішення про початок офіційних переговорів про вступ, усе частіше звучать тривожні дзвіночки з Будапешта. Угорська влада заявляє, що заблокує шлях України до Євросоюзу. Це блеф Орбана, спрямований на шантаж Брюсселя, чи тверда позиція, яку вже не вдасться змінити? І ким в усьому цьому процесі є угорська меншина на Закарпатті - заручниками Орбана чи інструментом геополітичної гри? Чи варто Україні йти на поступки і найголовніше - якщо так, то кому?

https://youtu.be/NvBitUm0-zY?feature=shared

Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

5 Грудня 2023
Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки

Друзі, привіт! Якщо ви хочете підтримати роботу волонтерської команди Андрія Любки, яка з за час повномасштабної війни за внески людей купила, підготувала й передала військовим частинам понад 215 повнопривідних автомобілів, зробити це можна за цими реквізитами:

Волонтерська картка Приватбанк: 4149439022830743

Paypal: andrij.lyubka@gmail.com

Наближаємо перемогу разом!

Андрій Любка увійшов до списку 100 лідерів України за версією УП

23 Листопада 2023
Андрій Любка увійшов до списку 100 лідерів України за версією УП

Ви бачите перед собою  перший за 23 роки  існування "Української правди"  список лідерів України УП-100 .

Цей проєкт відрізняється від інших рейтингів, що визначають заможність чи впливовість. Бо на перше місце ми поставили таку важливу рису людського характеру як  лідерство

Наша команда щиро вважає, що люди, які змогли взяти на себе відповідальність, які робили більше, ніж навіть вони самі від себе очікували, допомагають нашій країні вистояти в  найважливішій історичній битві за право бути .

Бо для лідерства неважливі посади, статус чи гроші. Найяскравіший доказ цьому – історія невідомого українського прикордонника з острова Зміїний. 

У перший день повномасштабного вторгнення він, оточений російськими кораблями та військовими, на невеличкому клаптику землі посеред Чорного моря, виявив непокору ворогу, але водночас засвідчив  вірність країні ...

Читати далі...

“Карбід” Любки виходить у Македонії

8 Листопада 2023
“Карбід” Любки виходить у Македонії

Пригодницький роман Андрія Любки "Карбід" виходить друком у македонському видавництві "Муза". Переклад здійснив відомий перекладач Іґор Станойоскі, проєкт підтримано Українським Інститутом Книги.

Нагадаємо, два роки тому у Македонії вже виходила книга Андрія Любки - це був переклад роману "Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан".

Довідково: Опублікований у 2015 році у видавництві "Meridian Czernowitz" роман "Карбід" залишається найпопулярнішою книжкою автора в Україні та закордоном. Зокрема, до цього часу побачили світ словенський, польський, сербський, англійський, литовський та словацький переклади роману. Невдовзі після македонського очікується й вихід "Карбіда" хорватською мовою.

У 2015 році книжка стала фіналістом «Книги Року BBC». 2017-го польський переклад роману став фіналістом премії «Angelus». Влітку 2021 за мотивами «Карбіду» у столичному «Дикому театрі» відбулася вистава. У 2021 році англійський переклад роману увійшов до ...

Читати далі...