“Казкето-дуркето”: виходить дитяча книжка Андрія й Уляни Любки

14 Листопада 2024

Письменник Андрій Любка та його донечка Улянка спільно написали дитячу книжку “Казкето-дуркето”, а талановита художниця Ольга Ребдело створила до неї неймовірні ілюстрації! Книжка побачить світ у видавництві “Чорні вівці” вже наприкінці листопада, але її вже можна замовити на подарунки до зимових свят з підписами автора та співавторки: ПЕРЕДЗАМОВИТИ КНИЖКУ МОЖНА ТУТ

“Казкето-дуркето” від Андрія та Уляни Любки – це абсолютно дуркетлива книжка про родину, в якій маленька Соломійка ніяк не вкладається спати. Знайомо? Разом з татом вони вигадують світ дуркетинців, які тільки те й роблять, що бешкетують. А заради збереження у таємниці свого особливого світу, тато з Соломією розробляють свою. таємну мову.

Ми не обіцяємо, що ваша дитина засне під “Казкето-дуркето”! Але ми точно знаємо, що вам буде весело, сімейно і по-справжньому дуркетливо!

Андрій Любка з донькою написали цю книжку з нудьги й безсоння. Уляна просила розповісти їй ще якусь казку «з голови», а тато-письменник запропонував вигадати її разом. Так з’явилася книжка “Казкето-дуркето”.

Ілюстрації Ольги Ребдело доповнили і розширили історію.

Шукати кумедних персонажів,

розглядати, чим вони займаються,

вигадувати їм смішні імена!

Все це можна робити з ідеальною для таких справ книжкою-картинкою “Казкето-дуркето” від команди видавництва “Чорні вівці”.

Анотація: Щовечора батьки вкладають свою малечу під різні цікавезні казки. Одна, друга, третя, ще й від себе треба казочку вигадати й розпові-сти. А дитя ніяк не хоче засинати. Знайомо?

Відомий український письменник Андрій Любка та його старша донечка Уляна написали спільну казку про стражденні щовечірні вкла-дання. Ця весела й захоплива історія не допоможе дитині заснути швидше, але те, що ви разом сміятиметеся до сліз – гарантовано!

А ще у вас зʼявиться секрет (лиш нікому не кажіть), і від цього вам також буде дуже й дуже радісно!

Ми маленькі дуркетинці:

Дуже чемні поодинці.

А коли разом зібрались —

Розгулялись, розкричались!

Дуже любимо стрибати,

Розважатись, дуркувати.

Нам дозвольте круть і верть –

Все тут піде шкереберть!

ЗАМОВИТИ КНИЖКУ З АВТОГРАФАМИ МОЖНА ТУТ