Андрій Любка в документальному фільмі Ukraїner про волонтерство
17 Липня 2023
У червні 2023 року команда Ukraїner вирушила в експедицію Україною, щоб дослідити, як українська культура змінилася у воєнних реаліях і як їх рефлексують митці. Так з’явився документальний проєкт «Культура під час війни», що досліджує різні регіони України. Героями першої серії стали команди Музею Корсаків у Луцьку, музею «Територія Терору» у Львові, Чернівецького музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської, а також письменник і перекладач Андрій Любка.
![](https://lyubka.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/361066978_671579778170864_1360326548662043122_n-768x1024.jpg)