Підтримати волонтерську роботу Андрія Любки
1 Липня 2024
Друзі, привіт! Якщо ви хочете підтримати роботу волонтерської команди Андрія Любки, яка з за час повномасштабної війни за внески людей купила, підготувала й передала військовим частинам понад 225 повнопривідних автомобілів, зробити це можна за цими реквізитами:
Волонтерська картка Приватбанк: 4149439022830743
Paypal: andrij.lyubka@gmail.com
![](https://lyubka.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-06-36-314-3-1024x768.webp)
Наближаємо перемогу разом!
![](https://lyubka.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/qrp24-1.png)